Tel. biuro: 76 845 67 90 E-mail: spolka@przewiert.com.pl

Przewiert Technologie Bezwykopowe

Sp. z o.o. Sp. k.

O firmie

Firma Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Polkowicach, ul. Działkowa 14 powstała w kwietniu 2014 roku i jest kontynuacją firmy, której od zawsze główną gałęzią działalności było wykonywanie przewiertów sterowanych.


Od początku swojej działalności, która sięga roku 1993, prowadzimy prace związane z wykonywaniem przewiertów pod drogami, torami, rzekami, nasypami i innymi przeszkodami terenowymi.

Mocno rozwijający się rynek i wymagania naszych klientów spowodowały, że zakupiliśmy dodatkowo dwie nowe wysokiej klasy wiertnice marki Vermeer D36x50II Series oraz D40x55 DR. Są to wiertnice pozwalające wykonywać przewierty nawet do 500 metrów i w zależności od rodzaju gruntu w zakresie średnicy rury od fi 50mm do fi 500mm. Wiertnica Vermeer D40x55 DR posiada również system wiercenia skalnego.

W 2015 roku poszerzyliśmy swój park maszynowy o nową wiertnicę Prime Drilling PD 80/44 CU, której parametry techniczne pozwalają na wykonywanie przejść bezwykopowych o średnicach do 1000 mm i długości do 1000 m.

Naszym kolejnym dorobkiem jest zakup nowej wiertnicy Ditch Witch AT60 do wierceń w trudnych warunkach geologicznych. Jest to 28-tonowa maszyna, której specjalnie opracowany system zwiększa wydajność podczas wiercenia w twardych skałach jak również podczas większych prac instalacyjnych.
    
Posiadamy również system namierzania DIGI TRAC F2 praz F5 FALCON oraz PARATRACK 2 o dużej dokładności wskazań, co pozwala nam wykonywać skomplikowane przewierty dla kanalizacji grawitacyjnej.

Zapraszamy do współpracy!

Aktualności